קניית רכב מהשכרה- לא מה שחשבתם

שוק רכבי יד שנייה סימן בעבר את הרכבים ששימשו להשכרה וסימן אותם כרכבים פגועים, אשר נעשה בהם שימוש בלתי סביר, בעלי עודף קילומטראג' ובלאי גבוה. נקודת ההנחה הייתה כי אנשים השוכרים רכב לימים אחדים נוהגים בו בברוטליות ואינם שומרים עליו. כל אלו הובילו לירידת ערך בת עשרות אחוזים לרכבים ששימשו להשכרה ללא קשר למצב הרכב בפועל.
התקדמות וחדשנות בשוק הרכב הולידו סוג חדש של התנהלות, במסגרתן חברות השכרת הרכב הרחיבו את סל השירותים ללקוחותיהם ומספקות לצד השכרת רכב גם שירותי ליסינג פרטי, עסקי ותפעולי וגם שירותי מכירת רכב בתכניות שונות. בשל החיבור וריבוי השירותים הניתנים ללקוחות נולדו שינויים בתחום השכרת הרכב המשפיעים גם על הרכבים הנמכרים לאחר תקופת ההשכרה:
• רכבים המשמשים להשכרה עושים זאת לתקופות הרבה יותר קצרות מאשר בעבר, במטרה לשמור על איכות וערך הרכב ויוצאים למכירה לאחר שנה עד שלוש שנים בלבד.
• הנחיות השימוש לצד תרבות הנהיגה ברכב שכור עברו שינוי והלקוחות השוכרים רכבים מחויבים להשבת רכב ללא רבב.
• חברות המכירה והליסינג אינן מעבירות את הרכב מהשכרה ללקוח כפי שהוא ומעבירות אותו תהליך בדיקה, בחינה, שיפוץ וחידוש במקרה הצורך בסטנדרטים מחמירים שיבטיחו רכב איכותי במצב מעולה.
אנו בקאנטרי שירותי ליסינג מציעים מבחר רב של רכבים מהשכרה, מיד שנייה וכאלה עם אפס קילומטרים- לטובת ההעדפה האישית וכיסו של כל לקוח ולקוח, ומתחייבים שכל רכב העוזב את החברה מספק איכות ונוחות ארוכת טווח והנאה מושלמת ממנו.