רכבי יד שנייה- כדאיות כלכלית

עסקאות רכישת רכב הן בין העסקאות הגדולות והבולטות בהיקפן הכלכלי, אותן מבצע אדם מן השורה פעמים אחדות במהלך החיים. מדובר בעסקאות המשלבות בין צרכים פונקציונאליים, צרכים רגשיים ושיקולים כלכליים. בעוד שסמל הסטאטוס שנושא עמו רכב חדש מושך רבים, חסרונות דוגמת ירידת ערך בת עשרות אחוזים וחוסר הצדקה בהיבט איכות הרכב אותו ניתן להשיג גם ברכבים אחרים, הוליד את תכניות רכישת הרכב מחברות ליסינג, מכירה והשכרה.
רכב יד שנייה הוא רכב שכבר נעשה בו שימוש, סובל מבלאי מסוים וטומן בחובו סיכונים להוצאות בלתי צפויות. יחד עם זאת מחירו המופקע של רכב חדש לצד ההוצאות הנלוות אליו (ביטוח מקיף יקר יותר, אביזרים ומערכות נלוות) מביא רבים לחיפוש אפשרות חלופית.
רכישת רכב יד שנייה מליסינג מספק פתרון שהוא בבחינת לאכול את כל העוגה ולהותיר אותה שלמה. מחד גיסא רכב יד שנייה בעלויות נוחות ותכניות מימון משתלמות ומאידך גיסא מגוון עצום של רכבים חדישים ומתקדמים, שעברו תהליך בקרה מוקפד ומצויים באחריות החברה. בין הרכבים ניתן למצוא רכבים בעלי אפס קילומטר על הכביש אשר נרכשו מהיצרן ולא היו בשימוש, רכבים מהשכרה או משימוש ליסינג חוזר ואחרים, כאשר רק רכבים שעברו בדיקה ובקרה מכנית וקוסמטית מאושרים לשימוש ולמכירה.
אנו בקאנטרי שירותי ליסינג מציעים ללקוחותינו את סמל הסטאטוס הנלווה לרכב חדש ללא המחיר המופקע והחסרונות הכלכליים, ואת היתרונות הכלכליים של רכב מיד שנייה ללא נטילת הסיכון הנוגע לפגמים אפשריים ברכב או העלות הכבדה במזומן. גם אתם מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ, הכוונה והנעה של הרכב החדש שלכם.