רכב יד שניה עם אחריות- יש דבר כזה?

רכישת רכב מיד שניה לרוב מלווה בחשש מבעיות ותקלות שלא התגלו בבדיקה הראשונית או בנסיעת המבחן הקצרה, ועשויות להיות בעלות השפעה מכרעת על איכות הנהיגה ברכב ולהוליד עלויות כבדות נוספות. רכב יד שנייה נושא עמו בלאי מסוים, וכפועל יוצא גם צורך בתחזוקה ותיקונים שוטפים. יש מי שבוחר ברכישת רכב חדש באחריות על מנת להימנע מכך ולרכוש בנוסף לרכב נוח לשימוש גם את השקט הנפשי הנלווה לכך, בעלויות גבוהות ותוך ספיגת ירידת ערך באופן שאינו כלכלי.
מטבע הדברים רכישת רכב יד שנייה בשוק החופשי אינו יכול לכלול אחריות, וגם אם נמסר ללא שיקוף מצב הרכב במלואו מעטים האנשים שייבחרו לחפש את בעליו הקודמים של הרכב, להתעמת אתו או לגרור אותו לערכאות משפטיות. מי שמחפש רכב המספק איכות ומצב מכני מעולה בביטחון מוחלט, מוזמן לרכוש רכב מחברות הליסינג, אשר לצד תכניות מימון אטרקטיביות מספקות גם אחריות.
רכב יד שנייה הנמכר בחברות הליסינג אינו דומה לרכבים אחרים הנמכרים בשוק. רכבים אלו נתונים לביקורת מחמירה, שדרוג וטיפול מכני וקוסמטי וחידוש חלפים במטרה לספק ללקוח חוויית רכישה ונהיגה של רכב חדש, גם כאשר מדובר ברכבי יד שנייה.
לאור הבידוק והטיפול המקיף שזוכים להם הרכבים, אנו בחברת קאנטרי שירותי ליסינג מספקים בלב שלם אחריות מקיפה למגוון רכבי ד שנייה ומשלחים את לקוחותינו עם חיוך ושקט נפשי לנהיגה מהנה ובטוחה.