רכבים ירוקים- מה זה אומר?

מושגי איכות הסביבה חודרים לתחומי חיים רבים, מובילים את שוק הבנייה הירוקה וגם בשוק הרכב ניתן למצוא לא מעט חברות שבוחרות בתהליכי ייצור וברכבים המתחשבים באיכות הסביבה ומציעים רכבים ירוקים וידידותיים לסביבה. לצרכן הקצה לא תמיד ברור מהן המשמעויות של רכב ירוק והאם הוא יוצא נשכר או נפסד מנכונותו לתרום לסביבה ירוקה.
התשובה כאן הנה חד משמעית: רכבים ירוקים לבד מהיותם מפחיתים את פליטת הגזים הרעילים וזיהום האוויר הסביבתי הנם גם חסכוניים בצריכת הדלק, מעניקים הטבות מיסוי ומספקים חיסכון כלכלי לבעליהם.
קיימות מספר קטיגוריות של רכבים ירוקים כאשר נושאת הדגל שבהן היא קטגוריית הרכבים ההיברידיים. רכבים אלו נשענים על ניצול מקורות אנרגיה חלופיות מעבר לדלק בניהן חשמל ו/או גז.
רכבים אחרים המתהדרים בתואר רכבים ירוקים הם רכבים אשר בתהליך הייצור שלהם נלקחו בחשבון פרמטרים מזהמים ופרמטרים של צריכת אנרגיה, ובזכות תכנון והתקנה של אביזרים מתאימים מפחיתים משמעותית ביצירת הזיהום. מנוע קטן למשל הוא בין הגורמים המפחיתים את צריכת הדלק ומערכת פליטה מבוקרת בעלת מנגנוני סינון תתרום להפחתת זיהום הסביבה.
אנו בקאנטרי שירותי ליסינג מאמינים כי סביבה ירוקה היא סביבה טובה יותר לכולנו, ומציעים מגוון רכבי איכות מקטגוריות שונות, הנותנות מענה להפחתת זיהום האוויר הסביבתי ולצמצום השימוש באנרגיית הנפט המתכלה. נשמח ללוות גם אתכם בבחירת רכב חדש, ירוק ואיכותי למשפחה ולסביבה.